Scroll Down

Oferta

Od 8 lat projektuję i wspieram graficznie marki. Oferuję wizualne wsparcie bez względu na to, czy Twoja marka ma już długą i bogatą historie, czy dopiero raczkuje na rynku -  przekształcam i nadaje jej nowy, wyrazisty wizerunek. 

Jak mogę Tobie pomóc?

Napisz do mnie
Projekt logo
Przygotuję dla Twojej marki unikalny projekt logo, który doskonale odda jej charakter oraz wartości. Chcę, abyś nie tylko otrzymał estetyczny znak, lecz także narzędzie wspomagające efektywną komunikację z klientami.
Key Visual
Profesjonalnie opracowany Key visual nie tylko wyróżnia komunikację marki na konkurencyjnym rynku, lecz również przyciąga uwagę potencjalnych klientów, stanowiąc dla nich pewien sygnał, że firma ta jest godna zaufania. Proces tworzenia spójnego motywu graficznego, czyli key visuala, obejmuje opracowywanie koncepcji, które doskonale odzwierciedlają główne wartości, przesłanie i charakter marki.
Strona www
Dla Twojej marki stworzę projekt responsywnej strony internetowej, dostosowany do wymagań Twoich odbiorców. Bez względu na zakres: możemy pracować nad prostym landing page'm sprzedażowym lub rozbudowaną witryną.
Identyfikacja wizualna
Projekt nowej lub odświeżenie istniejącej identyfikacji wizualnej – gdy dotychczasowy branding się zestarzał i wymaga nowego podejścia i stworzenia projektu systemu marki.
Materiały marketingowe
Zapewniam kompleksowe wsparcie graficzne dla przedsiębiorstw, obejmujące cały proces – od koncepcji po projektowanie dostosowane do różnych formatów, a następnie skuteczną dystrybucję i prowadzenie kampanii medialnych. Realizuje zlecenia zarówno w przypadku pojedynczego materiału, jak i w ramach kompleksowego projektu.
Audyt wizualny
Stworzę dla Ciebie dokument, który będzie kompleksowym narzędziem analizy wizualnej, mającym na celu zidentyfikowanie aspektów, które przyczyniają się do skuteczności komunikacji marki oraz tych, które mogą wymagać dalszej optymalizacji.

Świadome podejście do budowania marek.

Każda marka to unikalna historia i różnorodne potrzeby. Podchodzę do każdej z nich indywidualnie, starannie słuchając, prowadząc rozmowy i projektując dedykowane rozwiązania. Moim celem jest stworzenie projektu, które nie tylko spełnią Twoje oczekiwania, ale również zaspokoją potrzeby Twoich klientów.
skontaktuj się ze mną

Dowiedz się więcej

ikona figmy

Branding

Wizualne rozwiązania dedykowane dla Twojej marki.

Strona WWW

Funkcjonalny i responsywny projekt strony internetowej.

Kampania online

Zwiększyć widoczność Twojej marki lub produktu w internecie.

Audyt

Ewaluacja i badanie potencjału firmy oraz jej wizerunku.

Klienci:

Poznaj proces

Porozmawiamy i zdefiniujemy potrzeby Twojej marki. Na ich bazie przedstawię zakres czasowy i pierwszą ofertę.
Przygotowany przeze mnie brief zbierze od ciebie potrzebną wiedzę. Dopiero wtedy zaczniemy projektowanie.
Przedstawię prezentację z przygotowanym projektem. To będzie też czas na twoje uwagi i komentarze.

Realizacje

Zacznijmy

projekt

Skontaktuj się. Chętnie poznam Twoją markę i zarekomenduję dalsze działania w oparciu o Twoje potrzeby.

ładowanie...
ładowanie...